вторник, 16 мая 2017 г.

Українка виграла Кубок світу з фехтування, "заколовши" російську олімпійську чемпіонку: опубліковано відео

Знаменита українська шаблістка Ольга Харлан блискуче взяла реванш у росіянки Яни Єгорян за поразку на Олімпіаді-2016. Наша співвітчизниця "заколола" олімпійську чемпіонку з Росії на етапі Кубка світу з фехтування в Тунісі.
       Прощайте, "Одноклассники": в Украине запретили российские соцсети и телеканалы
26-річна уродженка Миколаєва впевнено розправилася з іменитої суперницею, здолавши її в півфіналі з рахунком 15:12. Ользі вдалося дотиснути росіянку після того, як в кінці поєдинку вона пропустила три уколи поспіль.

Фехтование. Харлан (Украина) - Егорян (Россия... -Tommynoker

Далі Харлан без проблем розбила в фіналі представницю Угорщини Ганні Мартон. Вирішальна битва на турнірі завершилась блискучою перемогою українки 15: 9.

Варто відзначити, що це перший тріумф нашої шаблістки після восьмимісячної перерви. А ось збірна України в складі Харлан, Олени Вороніної, Олени Кравацька та Ольги Жовнір зайняла лише 7-е місце на Кубку світу в Тунісі. Наші дівчата програли в 1/4 фіналу Італії.